کمک به افرادی که گرایش ناخواسته به همجنس خود دارند.

|صفحه اصلی سایت|   شناخت   |   بهبودی   |   حکایات    |موضوعات مهم|   مقالات   |   کتاب   منابع   | پشتیبانیدرباره ما

گرایش به همجنس

نویسنده: الدر دالین اچ. اکز از مراجع روحانی سطح بالای کلیسا

[ زمینه مقاله : اعتقادات مسیحیت علمی ]

 

بعضی اولیاء مورمن مسیحیت دچار یک سرگشتگی و رنجی میشوند وقتیکه با مرد و زنی مواجه میشوند که مرتکب رفتار جنسی با شخصی از جنس موافق شده است و یا حتی وقتیکه شخصی احساسات شهوانی دارد که میتواند به چنین رفتارهایی بیانجامد. چطور باید رهبران کلیسا ، والدین ، و اعضاء دیگر کلیسا عکس العمل نشان بدهند وقتیکه با چالشهای مذهبی ، احساسی و خانوادگی مواجه میشوند که به همراه چنین رفتارها و احساساتی میباشد؟ چطور ما باید به یک فرد جوان پاسخ بدهیم که گزارش میکند که اون جذب فرد همجنس دیگری شده است و یا افکار و احساسات شهوانی در اینباره دارد؟ چطور ما باید پاسخگو باشیم وقتیکه یک شخصی اعلام میکند که او همجنسگرای گی و یا لزبین است و شواهد علمی ثابت میکند که اون "اینجوری متولد شده است؟

 

برداشتن لقب همجنسگرایی

نویسنده : هوا ایرفان [زمینه مقاله : اعتقادات اسلامی]

 

این مقاله در اصل یک پاسخ به سئوال زیر بود:

آیا همجنسگرایی یک گناه است یا یک بیماری؟ اگر یک شخص این امیال را از دوران کودکی دارد چه کار باید انجام بدهد تا از آنها رهایی یابد ، همانطور که در راه راست حرکت می کند؟ آیا امیدی برای اینگونه افراد وجود دارد؟ آیا ما میتوانیم به آنها به گونه ای کمک کنیم؟

 

غلبه کردن مردان بر هرزه نگاریهای همجنسگرایی : از ریشه برداشتن منشاء وسوسه

نویسنده: رابرت برنان             [زمینه مقاله: روانشناسی ، اعتقادات مسیحیت]

 

سفر بهبودی از هرزه نگاری همجنسخواهانه احتیاج به ریشه یابی منشاء وسوسه ها دارد. منشا شامل رنج ، نومیدی ، عدم پذیرش و زخمهای پدرانه ای است که برای سالها پوشیده بوده است. وقتیکه ما به ماورای رفتار ظاهری میرویم و ریشه رنجها را آشکار میکنیم ، ما میتوانیم سالهایی را که با احساسات منفی کنار آمدیم و از هرزه نگاری بعنوان مرحمی استفاده کردیم را منقرض بکنیم.

 

اوشو همجنسگرایی نه مضر و نه مفید است. دگر جنسگرایی خیلی مفید است.

نویسنده: اوشو            [زمینه مقاله: معنویت عصر جدید]

 

سئوال : وقتیکه دو زن و یا دو مرد در حال عشق بازی با یکدیگر هستند. آیا این مساله ضرری به انرژیهای آنها میرساند؟

 

برخی ادراکات اشتباه در مورد گرایش به همجنس

نویسنده: فلوید گادفری             [زمینه مقاله: روانشناسی]

 

آن دسته از افرادی که با گرایش به همجنس چالش دارند اغلب از بسیاری از تجربیات خود درک اشتباه دارند به شکلی که آن را نابهنجار تصور کرده و یا اینکه تصور می‌کنند "گی" هستند. گاهی اوقات ما با این فکر بزرگ می‌شویم که متفاوت از دیگران هستیم ، در حالیکه دیگران احساسات مشابه ما را داشته‌اند. این مایه تاسف است که ما در مورد تجربیات معمول برداشت اشتباه داریم.

 

التیام بخشیدن به زخمهای پدری

نویسنده: مایک جنانگ             [زمینه مقاله: روانشناسی ، زندگینامه مولف]

 

واقعیت این است که خیلی مردان بدون داشتن موهبت پدر بزرگ می‌شوند. این خلاء که بواسطه فقدان عشق پدرانه در ما ایجاد می‌شود یک پایه‌ای برای چالشهای درازمدت و سخت ما با اعتیاد جنسی ، اعتیاد به کار ، پرخوری و برخی دیگر مکانیسم‌های اشتباه می‌شود. دکتر راسل کامپبل ، یک پروفسور بالینی در زمینه روانپزشکی از دانشکده پزشکی تنسی چنین می‌نویسد: " در تمام مطالعات و تجربیاتم من هنوز یک فرد منحرف جنسی ندیده‌ام که یک رابطه مهربان و صمیمی با پدرش داشته باشد."

 

گرسنگی پدرانه

نویسنده: گوردون دالبی             [زمینه مقاله: روانشناسی]

 

گوردون دالبی می‌گوید "زخمهای پدرانه در میان همه ما همه گیر است. در نتیجه ما می‌بینیم مردان بدون پدری را که با یک مردانگی جعلی همچون زرهی بزرگ می‌شوند. اما تا وقتیکه پسرهایشان با این واقعیت روبرو نشوند که از نظر احساسی بی‌کس هستند آنها هرگز به سراغ درمانی که به آن نیاز دارند نمی‌روند.

 

 

دانلود کتاب

 صفحه اصلی سایت

    عناوین توصیه شده :  

رشد مردانگی

به دنیای مردان دوباره وارد شوید!

 

درمان جبرانی همجنسگرایی مردانه  

ژوزف نیکولوسی

 

 

 

نهضت حقوق گی و طرفداری افراطی از گی

علتهای ریشه ای ، پیامدهای همجنسگرایی

راه حل ما: یک سفر چهار وجهی

چگونه بر رفتار همجنسگرایی غلبه کنید