کمک به افرادی که گرایش ناخواسته به همجنس خود دارند.

|صفحه اصلی سایت|   شناخت   |   بهبودی   |   حکایات    |موضوعات مهم|   مقالات   |   کتاب   منابع   | پشتیبانیدرباره ما

مطالعه شخصی

کتابها و وبسایت‌های خوبی وجود دارند که میتوانند به شما کمک کنند تا اینکه موقعیت خودتون را بهتر درک کنید. به نظر میرسه افرادی که بهترین درک را نسبت به احساساتشان دارند و رفتار خود را به خوبی کنترل میکنند ، افرادی هستند که بیشترین مطالعه را دارند. هر چه بیشتر شما مطالعه کنید ، بیشتر شما در معرض موضوعاتی قرار میگیرد که میتواند برای شما کمک کننده باشد.

موضوعات مهم درباره گرایش به همجنس

موضوعات مهم درباره گرایش به همجنس

- طرح عملی

- درمان

- انتخاب ، آزادی و مسئولیت پذیری
- مطالعه شخصی
- گروه های پشتیبان
- برنامه های ورزشی
- رفتار
- ادراک خویشتن
- هویت جنسی
- احساسات
- روابط
- معنویت
- مصیبت

یکی از بزرگترین چالشهای شما در رفع کردن گرایش به همجنس غلبه کردن بر سرگشتگی شما با به دست آوردن اطلاعات خوب و واقعی است. خیلی از مردان چنین می‌گویند که این میتواند به آنها کمک کرده احساسات خود را درک کرده و مسائل را با یک نگرش روشن ‌فکرانه ‌تر ببینند.

من سالهای زیادی در تاریکی با چالشهای خودم روبرو می‌شدم تا اینکه کتابی را پیدا کردم که به من درباره گرایش به همجنس میگفت و اینکه من متوجه شدم من انتخاب‌هایی دارم در مورد اینکه چطور به آنها پاسخ بدهم. برای چند روز بدون وقفه من اون کتاب را خوندم تا اینکه تمومش کردم. مطالب اون به نظر من درست می‌رسید و به من بصیرتی در مورد احساساتم و همچنین امیدی میداد که من میتوانم کاری درباره آنها انجام بدهم.

کتابها و وبسایت‌های بسیاری وجود دارند که میتوانند به شما کمک بکنند موقعیت خودتان را متوجه بشوید. من این را مفید یافتم که کتابهای مختلفی در مورد تئوریهای گرایش به همجنس مطالعه کنم ، همانند آن کتابهایی که پیشنهادات کاربردی ارائه می‌دادند که من میتونستم آنها را انجام بدم. آنها با موقعیت شخصی من کاملا جور نبودند ، اما در هر کدام از آنها من تعدادی نکته پیدا میکردم که به من نگرشی میداد و به من کمک میکرد تا اینکه احساسات خودم را بفهمم و با آنها روبرو بشوم.

به نظر میرسد افرادی که بیشترین موفقیت را در درک احساسات خود و کنترل کردن رفتار خود دارند ، آنهایی هستند که بیشترین مطالعه را دارند. هر چقدر که شما بیشتر مطالعه کنید ، مفاهیم بیشتری برای شما آشکار میشود که ممکن است کمک بکنند. اطلاعات خوب از کتابها ، راهنما‌ها ، مطالب صوتی و تصویری ، وبسایت‌ها و دیگر منابع آموزشی میتوانند کمک بکنند تا شما را از سرگشتگی نجات دهند ، سرگشتگی که شما با گوش دادن به رسانه‌ها در مورد گرایش به همجنس پیدا میکنید. در قسمت منابع شما میتوانید لیست کتابهایی که در این زمینه وجود دارند را مطالعه کنید. توضیحاتی که به دنبال هر کتاب آمده است میتواند به شما کمک کند تا تصمیم گیری کنید که آیا این کتاب برای شما مفید است.

دانلود کتاب

 صفحه اصلی سایت

    عناوین توصیه شده :  

رشد مردانگی

به دنیای مردان دوباره وارد شوید!

 

درمان جبرانی همجنسگرایی مردانه  

ژوزف نیکولوسی

 

 

 

نهضت حقوق گی و طرفداری افراطی از گی

علتهای ریشه ای ، پیامدهای همجنسگرایی

راه حل ما: یک سفر چهار وجهی

چگونه بر رفتار همجنسگرایی غلبه کنید